خانه شیک و مدرن

طراحی دکوراسیون خانه شیک و مدرن

طراحی دکوراسیون خانه شیک و مدرنReviewed by آرین پاراکس on Oct 28Rating: ۵.۰

“طراحی دکوراسیون خانه شیک و مدرن”

در دنیایی که پر از استرس و ناهنجاریهای اجتماعی است سبب گردیده هر فردی به یک محیط آرامش بخش نیازمند باشد دکوراسیون داخلی منزل می تواند حال و هوایی افراد را بعد از تنش های روزانه تغییر دهد و آرامشی دلپذیر را برای انسان بوجود آورد، در ادامه به بررسی طراحی دکوراسیون خانه شیک و مدرن می پردازیم

طراحی دکوراسیون خانه شیک و مدرنمنظره بیرون پنجره افق بی حدو مرز دریا و چشم انداز شگفت انگیز شهری در چین است . فضای داخل بی سرو صدا است  با نت های ظریف موسیقی که از بلندگوهای بالا و پایین پخش میشود ، و به زیبایی های خانه به شدت می افزاید . بطوریکه که گویا میگوید من می خواهم زیبایی های زندگی را دنبال کنم .

طراحی دکوراسیون خانه شیک و مدرن
تیم طراحی خانه با الهام از چشم انداز طبیعی آپارتمان ۱۲۰ متری را  با استفاده از مواد طبیعی مانند چوب و سنگ و پارچه طراحی نمودند .  یک پنجره  گسترده وجود دارد که نور خورشید را به خانه منتقل می کند و این نور که از شیشه عبور می کند باعث بزرگتر و راحت تر به نظر آمدن اتاق می شود .

خانه شیک و مدرن

اتاق نشیمن دارای دو فضای عمومی و یک بخش سرگرمی است که می توان از آن لذت برد یک صفحه نمایش بزرگ پنهان بالای دیواری از سنگ مرمربرای رسیدن به حداکثر اثر صوتی و تصویری واقع شده است . هنگامی که تلوزیون خاموش است صفحه نمایش را می توان به سمت سقف بالا داد ، و نقش مرمری را به عنوان مرکز بصری اتاق نشیمن بازیابی کرد این کار همچنین اجازه می دهد که فضا به عملکرد خود به عنوان محل زندگی و فعالیت های روزمره مسکونی بازگردد.

منزل شیک و مدرن

در مجاورت اتاق نشیمن اتاق مهمان با استفاده از یک پارتیشن شیشه ای که خط فاصل بین فضای عمومی و خصوصی را تضمین میکند و اجازه می دهد که نور در سر تا سر اتاق پخش شود واقع شده است. اتاق خواب اصلی و اتاق نشیمن گرم و راحت است در حالی که آشپزخانه با ظرافت و استواری طراحی شده است .

دیزاین خانه شیک و مدرن

به دلیل استفاده از شیشه در آشپزخانه فضا بزرگتر دیده میشود و با استفاده مناسب از لامپ ها و شیشه ها صاحب خانه میتواند لحظات خود را به تنهایی یا با دوستان خود بگذراند . با استفاده از چوب و سنگ طبیعی که رنگ پایه خانه را ایجاد میکند ، هارمونی زیبایی در محیط خانه ایجاد کرده این خانه با توجه به ویژگی هایی که دارد مانند باغ خصوصی زیبایی برای افرادی است که در شهرهای پر سرو صدا و شلوغ زندگی میکنند . همگی این موارد باعث گردیده طراحی دکوراسیون خانه شیک و مدرن به نظر بیاید

طراحی دکوراسیون خانه با چوب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب شیک و مدرن

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *