طراحی داخلی فروشگاه پلی استیشن

طراحی داخلی فروشگاه پلی استیشنReviewed by آرین پاراکس on Feb 17Rating:

“طراحی داخلی فروشگاه پلی استیشن سونی در کره جنوبی”

به دنبال موفقیت پلی استیشن ۴، این دستگاه که دامنه کاربران بومی خود را افزایش داده به ۱ سالن نمایش مستقل نیاز داشت. این مکان ۱۰۰ مترمکعب مساحت دارد و تمام لوازم از این قبیل را در ۱ نقطه جمع آوری کرده. مضمون این کار ۱ بار در فروشگاه شراکتی شهر sejong امتحان شده. حالا تصمیم گرفتیم با امکانات بیشتر در مجتمع Yongsan هم راه اندازی کنیم. طراحی داخلی فروشگاه پلی استیشن از ۳ بخش فروش در فضای باز، کاربرد نمایشی برای تحریک هیجان و به حداکثر رساندن هویت برند تشکیل شده. مضمون خاص فروشگاه شراکتی پلی استیشن سونی که در حال حاضر راه اندازی شده “اتصال” است. این اتصال به معنی ارتباط بین مشتری و برند، گردش فضای فروش و محل نمایش، هارمونی طبیعی محیط و محصول می باشد. برای رساندن مفهوم معلق بودن فضا تصمیم گرفتیم میزان سفیدی زمین و قدرت انعکاس (شفافیت) آن را از قبل هم بیشتر کنیم تا تصویر چرخشی سقف بهتر به چشم بیاید. دیوار دور تا دور مغازه واضح است. شیشه شفاف آن باعث می شود افراد از بیرون فروشگاه به راحتی داخل آن را ببینند. قصد داشتیم پایه های آزمایشی نمایش از هر زاویه ای دیده شود تا حرکات شبیه سازی آن توسط افراد خارج از فروشگاه هم دیده شود.

طراحی داخلی فروشگاه پلی استیشن

ستون آبی رنگ وسط اتاقک آزمایشی و نوری که از آن ساطع می شود، نماد انرژی و ماهیت چالش برانگیز تنها برندی است که فروشگاه حرفه ای لوازم بازی سونی را ساخته، مثل کوره هلالی ای که در سینه مرد آهنین وجود دارد.

طراحی داخلی فروشگاه پلی استیشن

مشتری ها فقط به دنبال خرید کنسول بازی نیستند. آن ها دوست دارند ارزش و تجربه این برند را در کنار هم داشته باشند. همچنین با افزایش ارزش برندی که مشتری آن را شناخته، رشد مداومی از برندها هم خواهند دید. دکوراسیون فروشگاه شراکتی پلی استیشن سونی نمونه خوبی از مضمون ارتباط با مشتری خواهد بود.

طراحی داخلی فروشگاه پلی استیشن

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *