پارتیشن مدرن

طراحی داخلی شرکت توسط دفتر فنی مهندسی ODOS

طراحی داخلی شرکت توسط دفتر فنی مهندسی ODOSReviewed by آرین پاراکس on May 9Rating:

طراحی داخلی شرکت Slack در شهر دابلین

دفتر فنی مهندسی ODOS برای دکوراسیون اداری و طراحی دفتر کار اروپایی شرکت Slack که به نرم افزار ارتباطات داخل سازمانی شهرت دارد، از فضای قرون وسطی شهر دابلین الهام گرفته. این شرکت سانفرانسیسکویی در سال ۲۰۱۵ شعبه ای در شهر دابلین افتتاح کرد تا نماینده او در اروپا باشد اما خیلی زود با کمبود فضا مواجه شد. دفتر جدید این شرکت با مساحت ۲۷۰۰ مترمکعب در ساختمان one park place واقع در خیابان Hatch در مرکز شهر قرار دارد. این دفتر فنی مهندسی در طراحی دفتر کار جدید پالت رنگ تیره به کار برده و طرحی پیچاپیچ انتخاب کرده که از منطقه اطراف آن سرچشمه گرفته. معماران این پروژه گفته اند : “ایده طراحی داخلی ساختمان از حال و هوای شهر دابلین گرفته شده. برعکس خیابان های یکسان و خطکشی شده آمریکا، این شهر انعطاف منحصر به فردی در مسیرهای خود دارد که در قلب این طراحی داخلی جا گرفت. به عبارت دیگر جریان اصلی آن به شکل ۱ خیابان عادی دابلین در نظر گرفته شده بود”. مسیر اصلی میان اداره به طرزی سرزنده و فعال طراحی شده و فضاهای مشترکی هم برای ساعات استراحت دارد. در طی مسیر علائمی برای مشخص کردن جهت اتاق های جلسه، اتاق های گردهمایی و اتاق کار قرار داده شده، همه این اتاق ها نام خیابان های دابلین را گرفته اند. گرایش همه این اتاق ها به اتاق جلسه اصلی می باشد که مخصوص کارمندان است، همچنین محل برگزاری رویدادها است.

دکوراسیون دفتر کار

دفتر فنی مهندسی ODOS برای انتخاب الگوی رنگی فضا از رنگ های روشن و ابتدایی که معمولا در شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی استفاده می شود اجتناب کرده. به جای رنگ های روشن، تیم دکوراسیون داخلی به رنگ های حرفه ای و بالغ تر با زمینه چوب روشن و طوسی گرایش داشته. زمین از چوب بلوط جلا خورده پوشیده شده. اتاق ها توسط الوارهای تقسیم کننده، ستون های بتنی و پارتیشن میلگردی که محل قرار دادن گلدان ها است از هم جدا شده اند.

پارتیشن مدرن

برند تجاری شرکت در حد مینیمال نگه داشته شده، ۱ لوگو روی پنل های چوبی دم آسانسور نصب شده، ۱ لوگوی دیگر با حروف مشکی رنگ پشت بخش پذیرش. به گفته شرکت طراحی داخلی ODOS برجسته بودن حروف نماد تمایل شرکت به ابعاد هنری به جای رنگ و لوگوهای شرکتی و خشک می باشد. در چند ماه اخیر این دومین شعبه تکمیل شده شرکت نرم افزاری می باشد. شرکت طراحی داخلی Snøhetta کار طراحی داخلی ساختمان شعبه منهتن این شرکت را به عهده داشته که از نیمکت های چوبی و صفحات توکار تشکیل شده.

میز منشی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *