طراحی اتاق زیر شیروانی

طراحی اتاق زیر شیروانی

طراحی اتاق زیر شیروانیReviewed by آرین پاراکس on Oct 4Rating: ۵.۰طراحی اتاق زیر شیروانی

طراحی اتاق زیر شیروانی در بوستون با تاکید بر فضای سبز و نور طبیعی

در طراحی اتاق زیر شیروانی جلوی درب ورودی یک اتاق نشیمن کوچک با یک دیوار که دارای کشو های سفید رنگ که از کف به سقف را پوشانده ،وجود دارد . این بخش میتواند به عنوان یک دفتر کار خانگی استفاده شود (یک میز کوچک که در داخل کشو ها ساخته شده ،وجود دارد . ) یا به عنوان محل خواب مهانان میتوان از آن استفاد کرد . یک در قرمز رنگ و کاغذ دیواری گرافیکی شکل به این فضا یک حس روشن و شاد میدهد .

اتاق زیر شیروانی

در خلاف جهت ورودی و اتاق نشیمن کوچک ، یک حمام ساده وجود دارد .کاشی های مستطیلی به رنگ خاکستری روشن در این حمام استفاده شده است . در حالی که یک سینک دستشویی مثلثی شکل بر روی یک کمد چوبی مشکی رنگ قرار گرفته است .

سرویس بهداشتی

جلوی حمام یک اتاق کودک وجود دارد .پنجره های مات و مستطیلی شکل به خاطر تابش نور میدرخشند ، در حالی که برچسب های روی دیوار که بازی کردن بچه ها را نشان میدهد یک حس شاد به اتاق میدهد .

در برگشت به درون راهروی کوچک ، شما به سمت اتاق نشیمن اصلی ،آ شپزخانه و غذاخوری حرکت میکنید . در آشپزخانه چهار لوستر سفید رنگ آویزان در بالای یک کابینت ایسلندی چوبی میباشد که یک پیشخوان بار به آن اضافه شده است .پس زمینه نارنجی روشن یک حس از رنگ را در بالای سینک اضافه کرده است ، در حالی ک یک چوب گردو بالای کابینت ها دور تا دور دیوار را از بالا به سمت سقف پوشانده است.

کابینت آشپزخانه مدرن

کنار آشپزخانه اتاق نشیمن وجود دارد ، جایی که شومینه چوبی که دارای فرم سفید رنگ است قرار دارد ، این فرم یک قفسه را به نمایش میگذارد که در جلوی دیوار سیاه رنگ سنگی قرار گرفته است ، پنجره ی بزرگ و در شیشه ای که به سمت یک پاسیوی کوچک است ، نور اضافه را در این اتاق باز تامین میکند .

نشیمن و پذیرایی مدرن سفید

در طراحی اتاق زیر شیروانی در قسمت بالکن ،پاسیوی چوبی به همراه یک میز مشکی رنگ و صندلی های نارنجی روشن مبلمان شده است ، گلدان گیاهان در این فضا مداخله ای با منظره جذاب شهر ندارد .

بالکن

به داخل که برگردیم ، یک میز چوبی غذا خوری زیر یک چراغ آویز دیدنی قرار دارد که از مجسمه های آدم شکل ساخته شده ست . یک نقاشی شامل ترکیبی از رنگ های قرمز ، آبی ، زرد و سفید که با تعاریف مختلف از رنگها میان این طراحی پیوند خورده ، از دیوار آویزان است .

جلوی محل غذاخوری ، پله هایی از جنس چوب گردو با نرده های مشکی وجود دارد که به سوی بخش شیروانی خانه شما را هدایت میکند . در زیر پله ها یک مکان کوچک ، به عنوان محل بازی ایجاد شده و شما میتوانید پنجره ای را که به داخل مهد کودک دید دارد را مشاهده کنید .

خانه ویلایی

بالای پله ها ، یک میز چوبی وجود دارد که به نرده مشکی رنگ وصل شده است ، این اتصال به دلیل این است که یک فضای کاری که دید راحتی به سمت پایین پله ها داشته باشد به وجود بیاید ، در حالی که نورهای مخفی در سقف درخشش بیشتری را برای سطح شیروانی تامین کرده است .

پشت میز اتاق خواب مستر وجود د ارد ، جایی که در شیشه ای تاشو حریم خصوصی اتاق را از محل استراحت بخش دوبلکس جدا میکند .نور خاکستری رنگ و تختی که با فرم نرم پوشیده شده در جلوی دیوار مشکی رنگ قرار گرفته است .

اتاق خواب مستر یک راه ورودی به کمد دارد ، جایی که دارای کاغذ دیواری با الگو های مشکی سفید است که میان قفسه های سفید رنگ و جا لباسی ها قرار گرفته است .

کاشی های بزرگ و خاکستری رنگ ، و کف چوبی به این حمام مستر ظاهر پیچیده ای میدهد . محل میان دوش و وان کمی بالای اتاق استراحت میباشد . این محل دارای یک پارتیشن شیشه ای است که دوش را از پیشخوان دستشویی تفکیک میکند .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *