سبک مراکشی ، مینیمالیستی و فرانسوی در دکوراسیون داخلی

سبک مراکشی ، مینیمالیستی و فرانسوی در دکوراسیون داخلیReviewed by نسیم احمدی خلیلی on Jun 24Rating:

سبک‌های متفاوتی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که حال و هوای خاصی ایجاد می‌کند. هر نوع دکوراسیون از نگاه خاصی پیروی می‌کند و فرهنگی را به معرض نمایش می‌گذارد. در این بخش به توصیف سه سبک مراکشی، مینیمالیستی و فرانسوی می‌پردازیم:


سبک مراکشی: این سبک یکی از زیباترین، مهیج‌ترین و شورانگیزترین سبک‌های موجود در دکوراسیون داخلی است، به نوعی می‌توان گفت این سبک بسیار خاص و منحصر به فرد است. رنگ‌های آبی فیروزه‌ای، آبی کبود، سبز و سفید، رنگ های اصلی به کار برده شده در عناصر مورد استفاده در این سبک هستند. فرش‌ها، کاشی‌ها، ظروف رنگی و فانوس، از جمله اسباب تزیینی هستند که به رنگ آبی در این سبک یافت می‌شوند. در این سبک، خانه‌ها دارای سکوهای خارجی به رنگ سفال‌های قرمز هستند که جلوه و نمایی خاص به ساختمان می‌بخشند. در این سبک از مبلمان‌های چوبی منبت‌کاری شده و مشبک استفاده می‌کنند. در این سبک از سایبان‌ها و تخت‌های واقع در سکوها بهره می برند  و جلوه ای  خاص و متفاوت به این دکوراسیون می‌بخشند.

سبک مراکشی2

سبک مراکشی1

سبک مینیمالیستی: این سبک، سبکی است که به شدت طرفدار سادگی و قناعت است. در این سبک از استفاده هر چیز پرزرق و برقی در دکوراسیون داخلی پرهیز می‌شود و هیچ چیز باشکوه و مجللی در این سبک به کار نمی‌رود. در این سبک، رنگ‌ها یا بسیار تیره یا بسیار روشن هستند. در این سبک، اکسسوری ها بسیار ساده و در اشکال ساده هندسی به کار می‌روند.

سبک مینیمالیست  سبک مینیمالیست.jpg1

سبک مینیمالیست.jpg2

سبک فرانسوی: همان‌گونه که از نام آن برمی‌آید، این سبک از سرزمینی می‌آید که مهد هنر و عشق است. این سبک، طرفدار سرزندگی و دلربایی است. این سبک تلفیقی از دو سبک روسینک و سلطنتی است. رنگ‌های قرمز، آبی ، سبز و طلایی از رنگ های اصلی به کار رفته در این سبک هستند.

سبک فرانسوی2

سبک فرانسوی 1

سبک فرانسوی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *