دکوراسیون روستیک

دکوراسیون منزل به سبک روستیک

دکوراسیون منزل به سبک روستیکReviewed by آرین پاراکس on Oct 20Rating: ۴.۰دکوراسیون منزل به سبک روستیک

“۱۵ ایده در طراحی دکوراسیون منزل به سبک روستیک”

دکوراسیون منزل به سبک روستیک می تواند در مقوله تزیین و دکور به معنی چیز های زیادی باشد که بسیاری از آنها به خوبی درک نمی شوند . یک خانه تزئین شده روستیک می تواند یک کابین پر از بالش خرس، سرهای گوزن و ابزار شکار و … باشد . خانه های تزئینی روستایی می توانند با مبلمان چوبی که خیلی هم راحت نیستند و دیوارهای ساده ساخته شوند.

دکوراسیون منزل به سبک روستیک ممکن است آخرین انتخاب شما برای تزیین خانه باشد . به هر حال ، راه هایی برای تزئین فضای خانه ها به شکل روستایی به شیوه ی زیبا و شیک وجود دارد . شما چه در یک کلبه در جنگل های عمیق زندگی کنید و چه در یک خانه مدرن شهری ، می توانید در خانه خود یک بهشت روستایی (روستیک) خلق کنید که باعث شود از اینکه در آنجا هستید خوشحال و خرسند باشید . نگاهی به ۱۵ ایده در طراحی دکوراسیون منزل به سبک روستیک برای اتاق نشیمن خود بیاندازید .

دکوراسیون منزل به سبک روستیک

هنگامی که صحبت از دکوراسیون منزل به سبک روستیک می آید ، طرح و رنگ می تواند تاثیر زیادی بر احساس فضای شما داشته باشد . انتخاب رنگ های تزئینی که در طبیعت یافت می شود مانند قهوه ای ، سبز و خاکستری یک راه مطمئن برای آوردن فضای بیرون به داخل خانه است . حتی اگر همه مبلمان های شما از لحاظ فنی “روستایی” نباشند .

طراحی به سبک روستیک

معمولا برای خانه های روستایی کف های چوبی ترجیح داده می شود ، اما همیشه چوب تنها گزینه برای کف نیست .و گاهی اوقات میتوان این را تغییر داد . کف خانه خود را با یک پارچه الیاف طبیعی پوشش دهید تا فضایی از سر تا پا دارای رنگ و بافت روستایی داشته باشید .

سبک روستیک

پرده ها بخش مهمی برای هر اتاق در خانه هستند زیرا آنها گرما و حریم خصوصی را ایجاد می کنند و احساس خانگی تری به محیط شما می دهند . یک جفت پرده با طرح های طولانی در اتاق نشیمن خود اضافه کنید این پرده ها بسیار جلب توجه می کنند و حتی دیگر نیازی به آویزان کردن کارها هنری و قاب آویز ها نیست .

دکوراسیون روستیک

صحبت از الگوها ، بیایید در باره ی مورد دوم صحبت کنیم . فقط به خاطر این که سایه شکارچی را دوست ندارید، به این معنا نیست که شما نمی توانید از آن در خانه استفاده کنید . چند بالش در رنگ های آبی و سبز را روی کاناپه قرار دهید، اینها رنگ هایی هستند که به دکور شما ضربه ای نمیزنند ، اما همچنان حس یک خانه روستایی و روستیک را در محیط حفظ می کنند .

دکوراسیون ویلا به سبک روستیک

وقتی بهتر نگاه کنید ، دکور خانه ها وقتی مبلمان بیشتری دارند خیلی بهتر هستند نسبت به اینکه کمتر مبلمان شده باشند . دکوراسیون خانه به سبک روستیک دقیقا همین است . اضافه کردن صندلی و مبلمان می تواند آرامش زیادی را به محیط شما بدهد و باعث می گرد تا از همنشینی با دوستان و خانواده تان لذت ببرید و آنها مدت طولانی تری را در کنار شما بمانند .

دکوراسیون منزل به سبک روستایی

شما ممکن است با وجود چوب و سنگ های سرخ رنگ باز هم یک دکوراسیون روستیک ناقص داشته باشید . بنا بر این از اضافه کردن یک سری خرت و پرت و وسیله دست پایین نهراسید .

شما همچنین می خواهید یک مبل راحتی را در اتاق نشیمن روستایی خود در نظر بگیرید .یک پارچه یا روکش روی مبل هایتان بیاندازید ، با این کار ظاهر خانه خیلی روستایی می شود اما هر بار که وارد خانه شوید به راحتی می توانید رو مبل هایتان بنشینید . علاوه بر این، اگر شما بچه های کوچک با دست چسبناک و سگ با پنجه های گل آلود داشته باشید، تمیز کردن آن بسیار آسان خواهد بود .

دکوراسیون روستایی

هنر روستایی برای اتاق نشیمن شما حتماً به این معنی نیست که تصاویر خرس هایی که به نظر می آیند از پارک ملی بیرون آمده باشند را در اتاق بگذارید ، برای نقاشی از حیوانات جنگل یا حتی نقاشی های چشم انداز هایی استفاده کنید که پس زمینه گوزن داشته باشند . شما نهایتاً با داشتن خانه ای با فضای منعطف تر و در عین حال روستایی راضی و خوشحال خواهید شد .

 سبک روستایی

اگر شما به شاخ های بزرگ روی دیوار علاقه مند باشید شما احتمالا علاقه مند به معماری داخلی به سبک روستیک هستید . به هر حال بعضی از مردم نیز میخواهند یک ظاهر ظریف تر داشته باشند . با نصب کردن تعدادی شاخ کوچک روی دیوارتان ، حس روستایی را بدون بیرون رفتن از خانه میتوانید به داخل بیاورید .

معماری داخلی به سبک روستیک

اکنون شاخ های روستایی و نقشی های حیوانات خود را روی هم جم کنید و همه را با عکس های خانوادگی یتان در یک جا به نمایش بگذارید .

طراحی داخلی به سبک روستایی

این روزها یک روند بزرگ برای دکوراسیون روستایی و مزرعه ای ، درهای گنجه کشویی می باشد . هنگامی که شما اتاق نشیمن خود را می خواهید دکور کنید ، قطعا می خواهید این عنصر را اضافه کنید و اینکه آیا یک کشویی واقعی است یا حتی درب کشویی کنسول است اهمیتی ندارد .

دکوراسیون خانه به سبک روستایی

شما نمیتوانید سبک روستیک داشته باشید مگر کمی سبزی به فضا اضافه کنید . اما اگر فکر می کنید که گیاهان خانه تنها راه برای ساخت چنین فضایی هستند، دوباره فکر کنید . تعدادی گلدان بزرگ را با تعدادی ساقه و برگ بزرگ پر کنید در این صورت شبیه به بک درخت کوچک در خانه می شوند و زمانی که خشک شدند شم می توانید دوباره آن ا را جایگزین کنید .

دکوراسیون منزل به سبک روستیک

آیا شما به دنبال یک اتاق نشیمن روستایی و بزرگتر هستید؟ یک اجاق یا همان شومینه چوبی به فضا اضافه کنید . نه تنها عملاً کمک زیادی به شما خواهد کرد ، بلکه اتاق نشیمن شما را به دنج ترین اتاق موجود تبدیل خواهد کرد به خصوص در فصول سرد سال .

هنگامی که در خانه شومینه دارید به احتمال زیاد دوست ندارید برای تهیه چوب خیلی بیرون بروید . شما خیلی خوش شانس هستید ، نگه داشتن هیزم در داخل خانه یک راه عالی برای اضافه کردن یک تم روستایی به اتاق نشیمن شما است . شما می توانید هیزم ها را در یک سبد کوچک نگهداری کنید و یا یک گوشه یا کنجی را به طور کامل برای نگه داری هیزم ها اختصاص دهید .

بیایید روشنایی را فراموش نکنیم . هنگامی که یک لوستر روستایی آویزان می شود، قطعا می خواهید ظاهر آن تاریک و سنگین باشد، حتی اگر بقیه اتاق شما روشن و پر نور باشد پس برای تکمیل دکور روستایی خانه خود به دنبال یک جنس آهنی یا برنز براق باشید .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *