دکوراسیون عینک فروشی

دکوراسیون مغازه عینک فروشی

دکوراسیون مغازه عینک فروشیReviewed by آرین پاراکس on Feb 1Rating: ۴.۵دکوراسیون مغازه عینک فروشی

“دکوراسیون مغازه عینک فروشی در شهر گالن، سوئیس”

دکوراسیون مغازه عینک فروشی Kulling عینک های باکیفیت خود را در مغازه ای با طرحی نو در فروشگاهی به مساحت ۱۷۵ مترمکعب به نمایش و فروش گذاشته. این فروشگاه در طبقه همکف ساختمانی تاریخی در مرکز شهر Gallen واقع شده. مشتریان تخصصی، طراحی منحصر به فرد و خلاقانه ای در آن می یابند، یک پیشخوان مشکی روبروی دیوار سنگی طبیعی بازسازی شده به آن ها خوشامد می گوید. یک دیوار شیشه ای باریک اجازه می دهد به کارگاه مغازه که محل کار چشم پزشک است نگاهی بیاندازند. این کار عمدا صورت گرفته تا شفافیت قابل اعتمادی برای مشتری ها ایجاد شود. دکوراسیون مغازه عینک فروشی و طراحی داخلی منحصر به فرد آن، این متخصصین را از دیگر رقبای بازار متمایز می سازد. این سازنده برند متعلق به خودش را دارد. اتمسفر گرم و صمیمی اتاق های فروش کاری می کند مشتری راحت و آسوده باشد. مبلمان و وسایل فروشگاه از رنگ های گرمی مانند مشکی، طوسی، قهوه ای و سایه های متالیک پوشیده شده. این ها به علاوه تصویر گرافیکی بزرگ و مرتفع اتاق، رقصی هارمونی دار و آرامش بخش از رنگ ها را نمایش می دهد.

دکوراسیون عینک فروشی

طراحی داخلی مغازه شکل گرد عینک هایی که در ساختمان ها و بسیاری از المان های طراحی منعکس می شود را استفاده کرده. ۲ دیوار نمایشی روبروی هم عینک ها را در استوانه های متالیک عرضه می کنند، به نحوی یک دیوار موزائیکی ایجاد کرده اند که در چیدمان لوله های به سمت ویترین ذوب می شود. این استوانه ها رنگ، شکل و اندازه های متفاوتی دارند، باز دارند و بسته، که دیوار را شبیه نقوش برجسته جلوه می دهد. دیوار مجاور فروشگاه خیلی دقیق با آینه های برنزی تقسیم بندی شده. جداسازی دیوارهای کابینتی که با MDF مشکی خود با این رنگ هماهنگی داشته باشد، می تواند محل نگهداری وسایل باشد. اتاق های طرفین که سفید هستند، با کاغذ دیواری طرح فلز براق تزئین شده اند، حلقه های پیوسته و پارچه های متالیک دارند را مخفی نگه داشته اند.
دکوراسیون مغازه عینک فروشی
میزهای مشاوره دقیقا در مرکز بخش فروش قرار دارند. اطراف صندلی های گروهی پنجره های شیشه ای برنزی نصب شده تا حریم خصوصی رعایت شود. سقف فروشگاه که سیستم نورپردازی مخصوص خودش را دارد المان الزامی در طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی محسوب می شود. سبک گرد دوباره استفاده شده و طراحی برجسته ادامه پیدا کرده. میزان روشنایی هر لامپی به طور جداگانه کم و زیاد می شود تا حالت برجسته بیشتر جلوه پیدا کرده و عمق ها و ارتفاع ها بیشتر به چشم بیاید. این واحد با مهارت، از عناصر معماری داخلی در  دکوراسیون فروشگاه استفاده نموده . کنج لابی با مبلمان سبک قرون وسطی، دکوراسیون مغازه عینک فروشی را بدون هیچ نقصی تکمیل می کند.

طراحی مغازه عینک فروشی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *