دکوراسیون شرکت کامپیوتری

دکوراسیون شرکت کامپیوتریReviewed by آرین پاراکس on Jan 28Rating: ۴.۵دکوراسیون شرکت کامپیوتری

“طراحی دکوراسیون شرکت کامپیوتری IT در آلمان”

این اداره جدید شرکت مشاوره IT در هامبورگ آلمان است. از بخش های کاری، اتاق های کنفرانس و چند قسمت کاربردی دیگر تشکیل شده. طراحی پلان این شرکت، فضاهای ارتباطی و تمرکزی را به هم متصل می کند. دکوراسیون شرکت کامپیوتری طوری انجام شده که به راحتی تحمل افزایش کارمندها را داشته باشد و پتانسیل بالایی برای تراکم بالا دارد.

تفاوت کفپوش ها و موکت ها به منطقه بندی و مشخص کردن فضاهای خاص کمک می کند. رنگ هایی استفاده شده اند که برای تامین هارمونی فضای قبلی شرکت به کار رفته بود. طراحی کد رنگ دیوارها به عهده شرکت طراحی داخلی EIGA بود. گرافیک های بزرگ و حجیمی که در چندین فضا پهناور شده اند با رنگ ها متحد شده و کل فضا را یکدست نشان می دهند.

طراحی شرکت کامپیوتری

مساحت این اداره ۷۰۰ متر مربع است یعنی کارمندانی که نیاز دارند با تلفن صحبت کنند، کار گروهی انجام بدهند یا در تنهایی تمرکز کنند گزینه های زیادی پیش رو دارند مثل تانک های تفکر، ۳ اتاق کنفرانس و اتاق های نشیمن راحتی. میزهای میان محیطی با دیوارهای سبز مرتفع با گیاهان زنده از هم جدا شده اند.

223444-3
در دکوراسیون شرکت کامپیوتری فوق محل ملاقات اصلی در لابی فضای ورودی قرار داده شده. کلیات این مجموعه طوری برنامه ریزی شده که انعطاف محیط را به حداکثر رسانده تا مراسم های متعدد و همزمان برگزار شوند. همه میز و مبل ها روی چرخ نصب شده و چراغ ها از ریل کشویی روی سقف آویزان شده اند. المان های اصلی محل نشیمن موبیلی است که کنار آن صفحه تخت نصب شده، و فضایی برای نگهداری کنسول های بازی.

223444-4

دیزاین شرکت کامپیوتری

دکوراسیون شرکت کامپیوتری

دکوراسیون شرکت کامپیوتری

دکوراسیون شرکت کامپیوتری

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *