دکوراسیون نمایشگاه ماشین

دکوراسیون شرکت اجاره اتومبیل

دکوراسیون شرکت اجاره اتومبیلReviewed by آرین پاراکس on May 21Rating:

“دکوراسیون شرکت اجاره اتومبیل در یونان”

Auto Union نام شرکت شبکه ای اجاره اتومبیل در سراسر یونان است. در زمان تاسیس ۴۵ نمایندگی داشت و به دنبال ایجاد هویت جزئی مجزا و سرعت دهی خدمات رسانی به مشتریانی بود که دقیقا در زمان رسیدن به مقصد یا ترک مبدا به آن ها مراجعه می کنند. با شکل گیری شرکت به صورت زنجیره ای از فروشگاه های متعدد، تنها تفاوت مشترک هویت آن این بود که دکوراسیون شرکت اجاره اتومبیل در شعب مختلق کاملا با هم فرق داشتند. این شرکت قصد ایجاد هویت برای کل شبکه را داشت که پایه و اساس باقی شعب در سراسر منطقه باشد.

اغلب مشتریان این شرکت ثبت نام اجاره ها را به صورت آنلاین انجام می دهند و فقط برای تحویل گرفتن یا تحویل دادن اتومبیل به فروشگاه مراجعه می کنند. گردشگری در یونان کاملا فصلی است و اوج این صنعت در تابستان این کشور رونق می گیرد، در روزهای تابستانی تعداد مراجعه کنندگان فروشگاه ها زیاد شده چون پروازهای پشت سرهم زیادی صورت می گیرد. به همین دلیل عملکرد و سرعت خدمات رسانی اهمیت بسیاری داشت.
مفهوم جزئی جدید این فروشگاه های زنجیره ای الهام جدیدی برای لوگوی نام شرکت و رنگ های آن است. تمرکز طراحی دکوراسیون داخلی روی رنگ های برند است و در نقاط مختلفی از جمله دیوارها، کفپوش و مبلمان سفارشی از آن استفاده کرده. کل محیط دلباز و چابک است و تصاویر و علائم گرافیکی محیط زیستی فضایی مدرن و گرم ایجاد کرده.

دکوراسیون شرکت اجاره اتومبیل

محیطی مخصوص کودکان و محیطی مخصوص انتظار تعبیه شده تا زمانی که فرد اصلی درگیر کاغذبازی های اجاره اتومبیل است، اعضای خانواده او اقامتی کوتاه و دلپذیر را تجربه کنند. میز کار پرسنل به صورت اتاقک طراحی شد و از حالت اداری قبلی درآمد تا وجود صندلی برای مشتری نیاز نباشد و مدت زمان ماندن آن ها در فروشگاه به حداقل برسد، که یک هدف از پیش تعیین شده بود.

دکوراسیون شرکت اجاره اتومبیل

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *