دیزاین حمام با کاغذ دیواری

دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری

دکوراسیون حمام با کاغذ دیواریReviewed by آرین پاراکس on Nov 2Rating: ۴.۵

آیا فکر می کنید شما تنها کسی هستید که در چیدمان حمام و دستشویی خود دچار مشکل می باشید؟ نه شما تنها نیستید. آیا یک فضای کوچک می تواند تا این حد مشکل ساز باشد؟ در حالی که وان حمام، سینک و دستشویی فضای در دسترس شما را محدود می کنند شما نیازمندید تا در مورد دیوار ها کمی خلاق باشید و همه ما می دانیم که این یعنی چه؟ کاغذ دیواری! دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری می تواند بسیار دوست داشتنی باشد. این عنصر به فضا درخشندگی خاصی می دهند. ده نکته زیر را در مورد دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری بخوانید تا بدانید که منظور چیست؟

دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری
دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری هایی با طرح های جالب توجه
یک طرح پررنگ زمین شناسی برای کاغذ دیواری حمام پرطرفدار است، مخصوصا برای حمام مخصوص بچه ها.این نوع کاغذ دیواری واقعا فضا را زنده می کند و شما را از استفاده از سایر وسایل دکوری بی نیاز می کند.

حموم با کاغذ دیواری
حتی اگر حمام شما فضای کمی دارد، در استفاده از طرح های گل دار و زنانه تردید نکنید، چرا که این طرح ها باعث بوجود آمدن لبخند بر لبان شمامی شود. این کاغذ دیواری ها به طور قطع فضای تازه و زیبایی را برای شما بوجود می آورند که شما در آن گذر زمان را حس نخواهید کرد.
دیزاین حمام با کاغذ دیواری
طرح های روی دیوار باعث شادمانی چشمها می شوند.اگر حمام شما با وسایل طلایی آراسته شده باشد کاغذ دیواری را انتخاب کنید که کمی از زرق و برق وسایل شما کم کند. شما با نتیجه نهایی که در دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری ایجاد کرده اید، حتما خوشحال خواهید شد.
کاغذ دیواری راه راه
مجردها! تصور نکنید که شما را فراموش کرده ایم. اگر می خواهید که فضای حمام خود را با طرح های مردانه تزیین کنید،به نوار ها و خطوط توجه کنید. می توانید این نوارها را در رنگ های آبی، قهوه ای،قرمز و یا سبز داشته باشید. استفاده از این طرح ها در فضای مجرد گونه حمام شما باعث می شود تا احساس کنید که فضا به پایان می رسد.
کاغذ دیواری خال خال
اگر هنوز شک دارید، می توانید به نقطه و خال نیز فکر کنید. طرح نقطه ای و یا خال دار می تواند در یک حمام دخترانه و یا حمامی برای کودکان و نوجوانان استفاده شود. این فضا را با اشیا فلزی تزیین کنید و دیگر کار تمام است.


هیچ حمامی آن قدر کوچک نیست که نتوان در تزیین آن از کاغذ دیواری استفاده کرد. حتی کوچک ترین اتاق ها هم می توانند با کاغذ دیواری تزیین شوند. کاغذ دیواری های تیره باعث می شوند تا فضا بزرگ تر احساس شود اما شما در مجموع می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید.
طراحی حمام با کاغذ دیواری
آیا در مورد این که رنگ های روشن چه حسی را به فضای حمام شما خواهند داد، نگران هستید؟ پس رنگی ملایم مثل خاکستری و کرم را برای حمام خود انتخاب نمایید.

شاید صورتی پررنگ برایتان زیادی تیره باشد شاید هم نباشد. کاغذ دیواری رنگ روشنی که با گل ها تزیین شده باشد باعث خوشحالی شما می شود و حمام شما را تبدیل به مکانی می کند که هر کسی در آپارتمان شما به داشتن آن حسادت می کند.
هر طرحی را که شما برای کاغذ دیواری حمام خود انتخاب نمایید،باعث خوشایند و زیبا شدن آن مکان می شود، همانطور که کاغذ دیواری سایر نقاط خانه شما را مطبوع و دلپذیر می کند. در تزیین قسمت های مختلف خانه خود از طرح های ترکیبی کاغذ دیواری بهره بگیرید.مهم ترین چیز این است که شما وقتی در خانه قدم می زنید احساس خوشایندی داشته باشید.

دکوراسیون حمام با کاغذ دیواری

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *