اتاق خواب دخترانه

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

دکوراسیون اتاق خواب دخترانهReviewed by آرین پاراکس on Sep 29Rating: ۴.۵دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

“نمونه هایی از دکوراسیون اتاق خواب دخترانه برای دختران امروزی”

در این مقاله ما پنج روش را برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شاد ،زیبا، مشوق و عالی برای دختران سنین کودک و نوجوان به اشتراک میگذاریم.

 ۱. به آنها اجازه دهید تا دیوارشان را تزیین کنند .یک دیوار از جنس تخته سیاه یا یک کاغذ دیواری که شما را تشویق به نقاشی روی آن میکند ،روشهای مفرحی برای کودکان است تا فضای دلخواه خودشان را بسازند و به آنها هیجان نقاشی کشیدن روی دیوار را میدهد .

 

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

  ۲.یک پالت رنگ سرگرم کننده استفاده کنید .در حالی که مینیمالیست درون شما ممکن است یک رنگ خنثی را انتخاب کند، به کودکان اجازه دهید که از طریق رنگها تجربه کنند اینگونه که اجازه دهید یک پالت رنگی از رنگهای جسورانه انتخاب کنند. این کار فضای آنها را زنده تر خواهد کرد و باعث خواهد شد که مکان شما شادتر به نظر برسد ، جایی که در پایان روز آنها میتوانند در آنجا استراحت کنند و یا در هرجایی از اتاق که خوششان می آید بازی کنند.

اتاق خواب دخترانه

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

۳. از قفسه های زیبا استفاده کنید .بچه ها عادت به جمع آوری گنجینه ها و اشیا شگفت انگیز و نگهداری آنها در یک جای دور از دسترس بقیه دارند و یا اینکه این اشیا را روی قفسه ها برای نمایش دادن میگذارند .مطمعن شوید که آنها فضای کافی برای نگهداری خرت و پرت های مورد علاقه شان دارند تا آنها را به نمایش بگذارند و همینطور به راحتی قابل دسترس باشند .قفسه های ساده خانه شکل یا خانه عروسکی های ساده روی دیوار میتوانند به راحتی به عنوان یک  قفسه استفاده شوند که یک دکور شاد به فضا اضافه میکنند و به عنوان قطعات کاربردی ای هستند که در چیدمان اتاق میتوان داشت .

 

۴. یک صندلی راحتی اضافه کنید .مطالعه , نوشتن و فکر کردن همگی نیاز به یک صندلی و جای نشستن راحت دارند . اضافه کردن یک صندلی کیسه ای یا صندلی های معلق یا دیگر مدلهای صندلی ، کودکان شما را تشویق میکند تا زمانشان را به فکر کردن و مطالعه بپردازند و همچنین جای نشستن بیشتری را برای دوستانشان فراهم میکند .

عکس اتاق خواب دخترونه

۵. دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را با تغییر دیوار ها تزیین کنید . تزیین هایی که میتوانند شامل هنر شخصی خودتان و یا سر پر شده حیوانات ، قاب آویز دیواری یا نقاشی هایی که خود بچه ها میکشند باشد . مطمعن شوید که دیوارها پر از سرگرمی ها ، شخصیت ها و انعکاس همه چیزهایی است که آنها علاقه دارند .

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *