دکور قرمز مشکی

تاثیر روانی رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی

تاثیر روانی رنگ قرمز در دکوراسیون داخلیReviewed by نسیم احمدی خلیلی on Jul 20Rating:

از رنگ قرمز برای خلق احساس شادی و نشاط و انرژی در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید. اثرات روانی رنگ قرمز به راحتی قابل درک است. رنگ قرمز به شدت، رنگ قدرتمندی است. رنگ خون شما قرمز خواهد بود، بدون در نظر گرفتن اینکه از چه نژادی هستید و چه ملیتی دارید و از آنجایی که ریختن خون زیاد برای ما زمینی‌ها کاملا با سلامت و تندرستی‌مان مغایرت دارد، رنگ قرمز، نشانه سیگنال‌های خطر است . رنگ قرمز نشانه بالا رفتن سطح شور و احساسات ماست:
-مردم عصبانی، قرمز به نظر می‌رسند
-مردان متهور و سرزنده را، نیرومند می‌خوانند و قرمز نشانه نیروندی است.


قرمز رنگ بسیار بدیهی‌ای است. رنگ قرمز بیش از آنکه انتظارش را داشته باشید به شما نزدیک می‌شود. از لحاظ روانی، اتاقی با دیوارهایی به رنگ قرمز، به نظر شما و به دیدگان شما نزدیک می‌آیند.
رنگ قرمز همراه با رنگ نارنجی، رنگ مطلوبی برای صنایع بسته‌بندی مواد غذایی به شمار می‌آید، همچنین در رستوران، زیرا رنگ قرمز، اشتها را افزایش می‌دهد ؛ بنابراین، طراحی داخلی حرفه‌ای به شما پیشنهاد می‌کند از رنگ قرمز در دکوراسیون دیوارهای اتاق غذاخوری استفاده کنید. (اگر در رژیم باشید، حتما رنگ آبی را به جای آن انتخاب می‌کنید) . ، اثرات روانی رنگ قرمز نیز مانند رنگ‌های دیگر ، با شدت  آن ارتباط بسیار تنگاتنگی دارد ، از این رو هنگامی که در حال جنب و جوش هستید، رنگ‌های قرمز در طیف‌های تیره و تند، نشان‌دهنده افزایش ضربان قلب و فشار خون هستند. شما ممکن است با طیف‌های کمرنگ‌تر و گرم‌تر قرمز از قبیل سایه‌هایی از قرمز احساس آرامش و راحتی بیشتری کنید، مانند قرمز اخرایی. دکوراسیون داخلی قرمز با تلفیق و ادغام با خنثی ها ، فضایی چشمگیر و مجلل به طراحی داخلی منزل شما می بخشد. همجنین به کار بردن برجستگی ها و نماهایی در اتاق خواب می تواند احساسات شما را برانگیزد البته احتیاط کنید به اندازه ای نباشد که مانع آرامش و استراحت راحت شما شود.

اتاق خواب قرمز

دکور قرمز1

دکور قرمز 3

دیزاین قرمز

طراحی قرمز

دکوراسیون قرمز

 دکور قرمز

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *