تغییر دکوراسیون

بازسازی و تغییر دکوراسیون خانه

بازسازی و تغییر دکوراسیون خانهReviewed by آرین پاراکس on Oct 27Rating:

“بازسازی ، دکوراسیون و معماری داخلی خانه”

این خانه سبک ویکتوریا در جنوب غربی لندن به مدت ۳۰ سال تبدیل به ۲ طبقه شده بود اما طراح دکوراسیون جدیدی آن را تبدیل به یک خانه، بزرگ مجلل و اصیل کرد. برخی از مشخصات اصلی باقی مانده و برخی اضافه شده. در آخر تنها کاری که باید انجام می شد، دکوراسیون اتاق های خانه با ترکیبی از ظرافت سنتی و زیبایی طراحی دکوراسیون مدرن بود.

 

تغییر دکوراسیون

براساس گفته های طراح دکوراسیون داخلی و مشاور بازسازی خانه ، با اینکه خانه تبدیل به ۲ طبقه شده بود اما ساختار اصلی دست نخورده بود. برخی از دیوارهای غیر پایه ای را برداشته و یک آشپزخانه را حذف کردند اما باقی معماری داخلی دست نخورده. بعضی مشخصات اصلی خانه از بین رفته بودند اما چندین شومینه دیواری زیبا همچنان سر جای خود باقی بود. بازسازی داخلی این خانه از رونمایی دوباره این مشخصات شروع شد، قرنیزهای گچی جدید و برخی جزئیات طریف دیگر اضافه شد تا ابهت و شکوه از دست رفته خانه بازگردد.

تغییر دکوراسیون

اتاق نشیمن جلویی باز شده و با یک جفت در بزرگ به باقی فضای طبقه همکف متصل شده. کسانی که این کار را نمی کنند اسم اتاق نشمین را اتاق کریسمس می گذارند چون فقط ۱ بار در سال استفاده می شود اما طراح داخلی این خانه نمی خواست این اتفاق بیافتد به همین دلیل طوری بازسازی را انجام داده که این اتاق هر روز مورد دید و استفاده قرار بگیرد. اتاقی که برخی اوقات برای کار کردن، مطالعه یا نشستن و مجله خواندن استفاده شود. شاید حتی یک میز کار هم توی آن قرار بگیرد.

تغییر دکوراسیون داخلی

برخلاف بسیاری از انواع بازسازی ساختمان در قرن معاصر، دیوار انتهایی این آشپزخانه سراسر شیشه نشده. درهای سبک فرانسوی زیبایی استفاده شده که نور زیادی وارد محیط می کنند و همزمان سبک و سیاق معماری و دکوراسیون خانه را حفظ می کنند. این مدل بازسازی معماری آشپزخانه باعث می شود اتاق از دیوار عقبی گرد شود.

تغییر دکوراسیون بازسازی

در طبقه بالا یک اتاق خواب پشتی تبدیل به یک سوئیت با حمام و دستشویی شد و بین حمام و اتاق خواب این سوئیت یک جفت در بزرگ قرار گرفت. براساس گفته معمار داخلی این خانه، اندازه و وسعت این فضا برای این جفت در بزرگ کافی و مناسب است.

تغییر دکوراسیون

این کمد بزرگ با درهای آینه ای سفارشی ساخته شده. این اتاق دیگر فقط یک حمام نیست، یک اتاق برای نگهداری و تعویض لباس است. حسی لوکس و انحطاطی دارد. از آنجایی که این اتاق در انتهای خانه است، نوری که آینه ها می گیرند برای فضا مفید و کاربردی است. شومینه ای که نصب شده برای بازیابی مشخصاتی در خانه است که در گذشته برای ایجاد فضایی سنتی و ویکتوریایی حذف شده بودند. در آخر همه این بازسازی های معماری داخلی فضایی معاصر ایجاد می کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *