ایده های کاربردی در منزل

ایده های کاربردی در منزل

در مطلب زیر به معرفی ایده های کاربردی در منزل می پردازیم:

حمام
۱-جاحوله ای. طراحی خوب یعنی حل یک مشکل، هرچقدر هم که کوچک باشد. نبودن جاحوله ای یا یک آویز مخصوص حوله در کنار دوش حمام به معنی خیس شدن آن است که وضعیت جالبی نیست. یک طراح دکوراسیون داخلی ، انواع مختلف جاحوله ای و موارد جایگزین آن را در یک مطلب جمع آوری کرده.

حمام شیشه ای
۲- وان . واقعا شگفت انگیز است که چطور می توان با ایده های کاربردی در منزل، از مصالح ارزان قیمت ; یک ترکیب زیبا خلق کرد. همانطور که در این خانه قدیمی واقع در پورتلند می بینید، کاشی سفید با دوغاب تیره ترکیب شده و یک عنصر گرافیکی خلق کرده. بیشتر جذابیت آن به این دلیل است که سطح زیادی را پوشانده و دور تا دور وان با آن پر شده.


۳- نصب سینک در گوشه. وقتی با کمبود جا مواجه شوید، هرکاری می کنید تا از هر سانتیمتر آن نهایت استفاده را ببرید. حمام این خانه کالیفرنیایی دارای یک سینک با کابینت مشکی رنگ براق در گوشه است که به استفاده بهینه از کف حمام کمک کرده. آینه زاویه دار هم انتخاب خوبی بوده.

۴-حمام در اتاق خواب. من عاشق این هستم که در اتاق خواب یک حمام مستقل داشته باشم. مثل این خانه زیبا در کارولینای شمالی، اتمسفری صمیمی و شاداب به وجود می آورد که برای خانه اجاره ای یا ییلاقی عالی است.


اتاق نشیمن، غذاخوری و اتاق خواب
۵- برای انتخاب چراغ مناسب، باید ارتفاع سقف اتاق را بدانید. هیچکس دوست ندارد بعد از چند روز جست و جو بین صدها چراغ، مدل مورد علاقه اش را پیدا کند و در آخر متوجه شود ارتفاعش کم یا زیاد است.

۶- باید بلد باشید مبلمان چوبی مرغوب را تشخیص بدهید. همه ما این تجربه را داشتیم که یک وسیله چوبی ارزان قیمت خریدیم و بعد از چند ماه شاهد خراب شدن آن بودیم. برای جلوگیری از این اتفاق باید یاد بگیرید که وسایل چوبی مرغوب و نامرغوب را از هم تشخیص بدهید تا در خرید بعدی با اطمینان کامل یک وسیله ماندگار انتخاب کنید.


۷- داشتن زمین سفید هم بد نیست. این گزینه برای همه مناسب نیست اما اگر خانه ای دلباز و روشن می خواهید می توانید کف آن را بتن کرده و رنگ سفید بزنید. با این کار پس زمینه ای گچی ایجاد می شود که نور را در محیط انعکاس داده، و به عناصر طبیعی مثل چوب و گیاهان سبزرنگ اجازه میدهد زیبایی ذاتی خود را نشان بدهند.

ایده های کاربردی در منزل
۸- از قدرت لوازم سرتاسر سفید استفاده کنید. اگر عناصر چوبی خانه را سر تا پا سفید کنید، فضایی شیک و صمیمی به وجود می آید که همیشه در آن احساس راحتی می کنید.


آشپزخانه
۹- کشو در کشو. این ایده هم فضای بیشتری برای نگهداری وسایل ایجاد می کند، هم امنیت محیط را افزایش میدهد چون کودکان را یک قدم از چاقوهای تیز دور می کند.


۱۰- کابینت ها را تمیز نگه دارید. جنس کابینت ها بسیار متنوع است. قبل از اینکه با مواد شیمیایی مضر دست به نظافت آن ها بزنید، باید از عوارض جانبی آن مطلع شوید. در این مقاله با روش های مختلف تمیز کردن کابینت چوبی و لمینت آشنا می شوید.
۱۱- نگهداری دستمال نظافت. اگر از یک وسیله، تعداد زیادی دارید باید با یک برنامه ریزی درست، آن ها را مرتب نگه دارید. نگهداری دستمال نظافت، چندین روش هوشمندانه دارد و راهکارهای خلاقانه آن می تواند الهام بخش شما باشد.

ایده های کاربردی در منزل

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *